Перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

У Київському національному торговельно-економічному університеті 27 лютого 2020 року відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».
На конкурс надійшло 93 студентські наукові роботи. У складі галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» працювали 13 науково-педагогічних працівників із 8 провідних закладів вищої освіти.

Другий етап ІІ туру – підсумкова науково-практична конференція для учасників Конкурсу відбудеться 26 березня 2020 року.

Щиро дякуємо рецензентам за плідну співпрацю у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Результати...

остання редакція 10.03.2020