Лист-подяка від партнерів освітньої програми "Облік і аудит": висока оцінка підготовки студентів КНТЕУ

На ім'я ректора Київського національного торговельно-економічного університету А. А. Мазаракі надійшов лист-подяка від дирекції міжнародної аудиторської компанії «HLB Ukraine» за підписом керуючого партнера HLB Ukraine В. П. Бондара.

У листі партнери також висловлюють подяку завідувачу кафедри  фінансового аналізу та аудиту Назаровій К. О. та доценту кафедри – Комірній О. В.

У листі дається висока оцінка підготовки студентів, які беруть участь у проєктах з аудиту, та висловлюються сподівання на подальшу плідну співпрацю і сприяння професійному становленню фаховості студентів.

Нагадаємо, що в рамках меморандуму про співпрацю як із зовнішнім партнером освітньої програми «Облік і аудит» освітнього ступеня «бакалавр» студенти КНТЕУ проходять стажування на ТОВ «ЕЙЧ ЕЛ БІ ЮКРЕЙН».

Дякуємо HLB Ukraine за високу оцінку діяльності. Переконані, така співпраця є прикладом взаємовигідної інтеграції освіти та бізнесу.

остання редакція 01.03.2020
Vega