Реєстрація стартапів або з чого почати власний бізнес

За сприянням кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права та на запрошення к.ю.н. Ільченко Г.О. було проведено відкриту лекцію для студентів КНТЕУ  на тему «Реєстрація стартапів або з чого почати власний бізнес».
Лектором заходу виступив Андрій Шульгін, керівник практики "Digital law" в Адвокатському об'єднанні "Kachura lawyers", помічник народного депутата України, випускник КНТЕУ.
Відвідувачі заходу  почули багато цікавої та корисної інформації про особливості реалізації бізнес-ідей на практиці. Зокрема, що створення стартапу потребує не тільки геніальної ідеї, глибоких знань у галузі менеджменту чи економіки, але й знань у галузі юриспруденції.
Як зареєструвати стартап, уникнути типових помилок під час організації діяльності, що необхідно знати, аби не допустити юридичної відповідальності, зокрема кримінальної, особливості оподаткування - все це та багато іншого обговорювалося на лекції.

Сподіваємося, що подібні заходи надихнуть й інших випускників КНТЕУ ділитися своїми знаннями та досвідом з молоддю, а студентів – на втілення своїх прогресивних ідей!

остання редакція 04.03.2020
Vega