Зустріч із Сергієм Притулою

З ініціативи ради студентського самоврядування факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу 5 березня 2020 року відбулась зустріч із волонтером, телеведучим Сергієм Притулою.

В актовій залі панувала затишна, дружня атмосфера. Зустріч відбулась у форматі «запитання-відповідь», де пан Сергій розповів про свій життєвий досвід, необхідність тайм-менеджменту та основні навики, які необхідні кожному студенту на початку професійної кар’єри.

Особливою темою була благодійність, адже це завжди актуально. Зірковий гість закликав студентів допомагати всім, хто цього потребує.

Не обійшлося і без жартів, де серйозні розмови чергувались зі смішними.

Наприкінці зустрічі пан Сергій сказав надихаючі слова студентам КНТЕУ та побажав успіхів у житті.

остання редакція 06.03.2020
Vega