logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Франкофонні події у КНТЕУ

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет 4 березня 2020 року відвідала французька делегація у складі: Алікс де Гассар – Аташе Посольства Франції в Україні, Ніколя Менетті – директор Спеціалізованого інституту франкофонії з адміністрування та менеджменту в м. Софія (ESFAM) та представників Міжнародної французької школи (Тіфен Анрі – директор,  Геннадій Корчагін – президент, Віктор Войтович – викладач ділової французької мови).

Під час візиту відбулося підписання угоди про співробітництво з Міжнародною французькою школою (МФШ). Угоду підписали від  КНТЕУ перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Наталія Володимирівна та від МФШ директор Тіфен Анрі.

Директор ESFAM Ніколя Менетті для франкофонних студентів та викладачів КНТЕУ провів презентацію магістерських програм навчання та стипендіальних можливостей.

Також у рамках програми перебування відбулася робоча зустріч французьких гостей з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В. М. та директором Центру європейської освіти Дупляк Т. П., під час якої сторони обговорили перспективні напрями співпраці.

04.03.2020
42265
4747
остання редакція 11.03.2020
42265