Франкофонні події у КНТЕУ

Київський національний торговельно-економічний університет 4 березня 2020 року відвідала французька делегація у складі: Алікс де Гассар – Аташе Посольства Франції в Україні, Ніколя Менетті – директор Спеціалізованого інституту франкофонії з адміністрування та менеджменту в м. Софія (ESFAM) та представників Міжнародної французької школи (Тіфен Анрі – директор,  Геннадій Корчагін – президент, Віктор Войтович – викладач ділової французької мови).

Під час візиту відбулося підписання угоди про співробітництво з Міжнародною французькою школою (МФШ). Угоду підписали від  КНТЕУ перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Наталія Володимирівна та від МФШ директор Тіфен Анрі.

Директор ESFAM Ніколя Менетті для франкофонних студентів та викладачів КНТЕУ провів презентацію магістерських програм навчання та стипендіальних можливостей.

Також у рамках програми перебування відбулася робоча зустріч французьких гостей з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В. М. та директором Центру європейської освіти Дупляк Т. П., під час якої сторони обговорили перспективні напрями співпраці.

остання редакція 11.03.2020