Результати ІІІ етапу Кубку КНТЕУ з гри "Що? Де? Коли?"

Інтелектуальний турнір університету під назвою Кубок з гри "Що? Де? Коли?" вже перетнув свій екватор, подарувавши учасникам драйвовий запал конкуренції і здивував неочевидним завершенням.

Цього разу абсолютну першість здобула збірна-команда “Все ще не придумали" із загальною сумою 30/36 правильних відповідей. За ними розмістились діючі чемпіони КНТЕУ - збірна "ЮВ" зі своїми набраними 19 балами, а трійку призерів замкнула команда "REDIS" (12 правильних відповідей).

Помітний величезний вплив цієї гри на загальне становище конкуренції між командами у всьому турнірі. Лишається лише із затамуванням подиху чекати двох останніх ігор і паралельно шукати свого фаворита.

Поки Кубок КНТЕУ з гри “Що? Де? Коли?” чекає невеличка перерва, бо вся увага буде прикута до наукових ігор кожного з факультетів. Слідкуйте за анонсами, бо подібні івенти не тільки гартують командний дух, але і всебічно розвивають, допомагаючи знайти своє покликання!

остання редакція 06.03.2020
Vega