Лекція-дискусія Тараса Шевчука «Інтернет-магазин як шлях в нікуди?»

За сприянням кафедри торговельного підприємництва та логістики та на запрошення ради студентського самоврядування факультету торгівлі та маркетингу у рамках вивчення дисципліни «Електронна торгівля» 4 березня було проведено лекцію-дискусію «Інтернет-магазин як шлях в нікуди?».

Лектором заходу виступив Тарас Шевчук, Head of Business Development at Concert.ua since 2019,  Head of Indirect Sales&Project Manager at AllBizGlobal 2015-2019, Account manager at Evo.Company 2014-2015.

Присутні обговорили доцільність існування інтернет-магазину без додаткових каналів продажу, переваги та недоліки маркетплейсів, нові форми взаємодії блогерів та продавців, визначили товари, попит на які стабільно високий на торговельних майданчиках та для яких товарів достатньо інтернет-вітрини. Учасники дискусії були здивовані переліком можливих тем для обговорень у цій сфері.

Усім дякуємо за участь та сподіваємося, що подібні заходи надихнуть й інших представників бізнесових структур КНТЕУ ділитися своїми знаннями та досвідом з молоддю, а студентів – бути в тренді основних підприємницьких ідей та рішень!

остання редакція 06.03.2020
Vega