logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Лекція-дискусія Тараса Шевчука «Інтернет-магазин як шлях в нікуди?»

Загальна інформація

За сприянням кафедри торговельного підприємництва та логістики та на запрошення ради студентського самоврядування факультету торгівлі та маркетингу у рамках вивчення дисципліни «Електронна торгівля» 4 березня було проведено лекцію-дискусію «Інтернет-магазин як шлях в нікуди?».

Лектором заходу виступив Тарас Шевчук, Head of Business Development at Concert.ua since 2019,  Head of Indirect Sales&Project Manager at AllBizGlobal 2015-2019, Account manager at Evo.Company 2014-2015.

Присутні обговорили доцільність існування інтернет-магазину без додаткових каналів продажу, переваги та недоліки маркетплейсів, нові форми взаємодії блогерів та продавців, визначили товари, попит на які стабільно високий на торговельних майданчиках та для яких товарів достатньо інтернет-вітрини. Учасники дискусії були здивовані переліком можливих тем для обговорень у цій сфері.

Усім дякуємо за участь та сподіваємося, що подібні заходи надихнуть й інших представників бізнесових структур КНТЕУ ділитися своїми знаннями та досвідом з молоддю, а студентів – бути в тренді основних підприємницьких ідей та рішень!

04.03.2020
433884
3715
остання редакція 06.03.2020
Vega