Шаховий турнір серед студентів-мешканців гуртожитків КНТЕУ

Cеред жителів студмістечка КНТЕУ 4 березня 2020 року відбувся шаховий турнір. В актовій залі гуртожитку №1 зібрались найрозумніші та найвідважніші майстри своєї справи, які захищали честь свого гуртожитку. Загалом у турнірі брало участь 10 гравців, 2 представники з кожного гуртожитку.

Від імені гуртожитків змагалися:

• гуртожиток №1 –  Гальченко Олександр (ФЕМП 1-7), Пастовенський Сергій (ФЕМП 2-17);
  • гуртожиток №2 – Кулага Павло (ФМТП 1-18), Фозілов Рустам (ФЕМП 4-8);
  • гуртожиток №3 – Шадура Владислав (ФТМ 2-16), Циганок Владислав (ФТМ 2-20);
  • гуртожиток №4 – Нарзієв Санджарбек (ФМТП 2-1), Снігур Олег (ФФО 2-3);
  • гуртожиток №6 – Коротушко Максим (ФМТП 2-18), Березний Максим (ФФО 4 -1).

Турнір складався з 5 раундів. Підрахунок рейтингу здійснювався за швейцарською системою. У результаті запеклої гри в індивідуальних змаганнях місця розподілились таким чином:

• I місце – Циганок Владислав Сергійович (ФТМ 2-20, гуртожиток №3);
  • II місце – Пастовенський Сергій Олегович (ФЕМП 2-17, гуртожиток №1);
  • III місце – Фозілов Рустам Таварович (ФЕМП 4-8, гуртожиток №2).

У загальному підсумку маємо такі результати:

• I місце – команда гуртожитку №3;
  • II місце – команда гуртожитку №2;
  • III місце – команда гуртожитку №4.

Незважаючи на дух змагання, турнір відбувся у веселій та дружній атмосфері. Учасники підтримували та вболівали один за одного. А стилізоване оформлення залу підтримувало запал та азарт. Усі учасники та гості турніру прониклися грою та насолодилися професійністю гравців.

Щиро вітаємо наших призерів та бажаємо нових звершень і перемог!

остання редакція 06.03.2020
Vega