Зустріч студентів із представниками страхового ринку

До студентів ФФО, які навчаються за спеціалізацією «Страхування», 4 березня 2020 року завітали представники одного з провідних страховиків на світовому ринку – АТ «Страхова компанія АRX» – Дмитро Шуляк (директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції компанії) і Яна Корман (провідний фахівець відділу корпоративних продажів).

Представники АRX цікаво розповіли про історію компанії, страховий портфель, нові страхові продукти, інновації, які впроваджено у реальну практику страхування. Їх цікавий і змістовний виступ супроводжувався прикладами, а проведення зустріч у VR-студії бібліотеки університету дозволило безпосередньо ознайомитись із різноманітною інформацією на сайті компанії.

Приємно відмітити, що Яна – випускниця кафедри фінансів 2015 р. – згадала роки навчання й поділилася зі студентами «секретами» успіху:  відповідальність та гарне навчання в університеті - для подальшого працевлаштування і кар’єрного зростання.

04.03.2020
остання редакція 17.03.2020