Найсильніші навчаються в КНТЕУ: перемога на Чемпіонаті України з перетягування канату

Збірні Київського національного торговельно-економічного університету знову кращі на Чемпіонаті  України з перетягування канату серед студентів та серед дорослих, що відбувся 8 березня 2020 року в Легкоатлетичному манежі Києва.

Цього разу КНТЕУ представили дві чоловічі та одна жіноча збірні команди. Усього участь у змаганнях взяли 8 чоловічих та 8 жіночих команд. Проте наші атлети посіли перші місця в обох чемпіонатах:

• перший склад чоловічої збірної посів І місце на обох чемпіонатах та став 6-разовим чемпіоном України;
  • жіноча збірна "Атлантів" теж чемпіони – І місце і сьоме золото з часу створення;
  • друга чоловіча збірна КНТЕУ посіла ІІ місце на обох чемпіонатах.

Вітаємо наших багаторазових чемпіонів!

Дякуємо нашим командам та їх натхненникам-капітанам: Діані Лавринчук, Михайлу Пугачу та Артему Цибровському! Зичимо наснаги та перемог на світовій спортивній арені!

Приходьте на відкрите тренування до спортивної зали корпусу «Л» кожного вівторка та четверга о 18:00 (просимо повідомити заздалегідь у директ сторінки "Атлантів" в Instagram @atlants_knute).

08.03.2020
остання редакція 12.03.2020