"CHEER_KNUTE" – чемпіони Києва!

Збірна КНТЕУ з черлідингу "CHEER_KNUTE" підтвердила свою першість на  Чемпіонаті Києва та Київської області з черлідингу.

У Міжнародний жіночий день 8-го березня в спортивному комплексі м. Бровари дівчата феєрично дебютували з новою програмою.

Усього в змаганнях взяли участь більше 15 клубів з черлідингу, понад 200 учасників.

Збірна КНТЕУ виступала в оновленому складі, проте це не завадило дівчатам отримати жадане золото в номінації «Спортивний пом».

Дівчата тренувалися кожного дня заради майбутньої перемоги і стали триразовими чемпіонами Києва та Київської області.

Склад команди:

• Сівіріна Анастасія, ФФО 4-7;
  • Купіна Вікторія, ФІТ 3-7;
  • Шматко Аліна, ФФО 3-13;
  • Годунова Вероніка, ФРГТБ 3-12;
  • Гутник Поліна, ФМТП 3-2;
  • Грицай Аліна, ФФО 2-7;
  • Лисенко Валерія, ФФО 2-9;
  • Пахно Софія, ФФО 1-6;
  • Романько Вікторія, ФІТ 1-9;
  • Коробко Тетяна, ФРГТБ 1-21;
  • Дегтярьова Аліна, ФРГТБ 1-19;
  • Ляш Леоніла, ФЕМП 1-14;
  • капітан команди - Згуровська Аня, ФФО 3-10.

Пишаємося досягненнями "CHEER_KNUTE"!

Бажаємо дівчатам ще більше натхнення, сили волі та наснаги для нових перемог!

08.03.2020
остання редакція 11.03.2020