logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Відкрита лекція «Due Diligence. Світовий досвід» від міжнародної аудиторської компанії KPMG

Загальна інформація

З ініціативи кафедри фінансового аналізу та аудиту Київського національного торговельно-економічного університету стейкголдери освітньо-професійної програми «Фінансовий контроль та аудит» – міжнародна аудиторська компанія KPMG – провели відкриту лекцію на тему «Due Diligence. Світовий досвід».

Відкриту лекцію проводили Марія Корж (Senior Consultant M&A Tax at KPMG Ukraine) та Людмила Мороз (Talent Brand Specialist at KPMG Ukraine).

Аудитори компанії Великої Четвірки підкреслили, що запити на проведення Due Diligence зростають з кожним роком. Це інноваційний аудиторський тренд, який представляє собою  ґрунтовну аналітично-аудиторську експертизу діяльності суб'єкта господарювання, що дозволяє отримати достовірну структуровану інформацію про об'єкт дослідження.

Представники аудиторської компанії розкрили особливості проведення Due Diligence з наведенням практичних прикладів. На окрему увагу заслуговує активний двосторонній диспут між аудиторами і студентами з актуальних питань аудиторської діяльності. Захід викликав позитивні відгуки студентів.

Щиро дякуємо партнерам за активне долучення студентів до здобутків світового аудиту та сподіваємось на подальшу співпрацю!

10.03.2020
42265
3229
остання редакція 11.03.2020
Vega