Лекція бізнес-партнерів: «Подолання/зменшення фальсифікацій на споживчому ринку»

У рамках ХІІ Консумерського фестивалю відбулася лекція начальника Управління якості товарів ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Хоботні Ірини на тему «Подолання/зменшення фальсифікацій на споживчому ринку».

Спікер розповіла про групи товарів, серед яких найчастіше зустрічаються фальсифіковані товари та згадала про випадки масштабних  підробок товарів у світі. З лекції присутні дізналися, які етапи перевірки проводить компанія "МЕТРО", щоб уникнути потрапляння фальсифікованих продуктів до своїх споживачів.

Студенти та аспіранти ставили багато запитань спікеру, які стосуються їх майбутньої професійної діяльності.
Якубенко Людмила – спеціаліст із залучення талантів ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» розповіла здобувачам про умови роботи в компанії та запросила розпочати кар’єру в компанії з європейськими цінностями.

остання редакція 13.03.2020