XVIII Чемпіонат КНТЕУ з гри «Що? Де? Коли?»

XVIIІ чемпіонат КНТЕУ з гри «Що? Де? Коли?», що як завжди мав статус відбіркового турніру до Чемпіонату університету з «Брейн-рингу» за участю відокремлених структурних підрозділів, знову зібрав найсильніші команди усіх факультетів, серед яких були не лише «ветерани» інтелектуального руху, але і новачки.

Турнір відбувся в рамках чергового етапу Ліги КНТЕУ з «Що? Де? Коли?».

Провів гру автор і редактор ігрових завдань доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович. Всі учасники інтелектуального змагання виявили неабияку жагу до перемоги та справжній командний дух, продемонстру­вали непересічні здібності до логічного мислення та високий рівень знань з економіки, географії, історії, математики, літератури, мистецтва, спорту.

У підсумку призові місця та нагороди Чемпіонату вибороли:

1 місце – команда «Ещё не придумали» (ФТМ) у складі:

1. Трунова Валерія (3 курс, 22 група) – капітан
  2. Проценко Дмитро (2 курс, 9 група)
  3. Богут Юлія (2 курс, 9 група)
  4. Пятуніна Марина (2 курс, 15 група)
  5. Талько Ангеліна ( 3 курс, 16 група)
  6. Башинська Анна (2 курс, 1 група)

2 місце – команда «Crazy Bears» (ФМТП) у складі:

1. Бублик Юрій (1 курс, 20 група) – капітан
  2. Воронцов Марк (3 курс, 3 група)
  3. Жердєв Дмитро (3 курс, 3 група)
  4. Сіраченко Євгеній (3 курс, 6 група)
  5. Терехова Вікторія (3 курс, 16 група)
  6. Обухов Ілля (1 курс, 16 група)

3 місце – команда «Zapah Kraski 2.0» (ФФО) у складі:

1. Сухина Богдан (1 курс, 2 група)
  2. Мунтян Ольга (1 курс, 2 група)
  3. Тополь Вероніка (1 курс, 2 група)
  4. Гапян Ілона (1 курс, 2 група)
  5. Лаговський Іван (1 курс, 2 група)

Усі команди-учасниці отримали Подяки від оргкомітету, а призери – Дипломи, цінні подарунки та разом з ними – право змагатися у фінальному турнірі з «Брейн-рингу».

Перед фінальним поєдинком можна дозволити собі зробити деякі підсумки та прогнози на загальний результат змагання, проте не варто забувати, що головна родзинка нашої гри – непередбачуваність!

Турнірна таблиця Ліги КНТЕУ з гри «Що? Де? Коли?

Вітаємо переможців та чекаємо на наступних змаганнях!

Найближче – 4-й етап Кубку КНТЕУ з «Що? Де? Коли?» - змагання вже не між факультетами, а для визначення найсильнішої команди-збірної інтелектуалів. Збирайте команду і приходьте! Заявки приймаються за адресою: chgk@i.ua (Хлопяк Сергій Васильович).

остання редакція 19.03.2020