Студентська науково-практична конференція з української мови: "Теоретичні та практичні засади культури професійного мовлення" (ДИСТАНЦІЙНО)

14 квітня 2020 року кафедра сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ проводить загальноуніверситетську студентську науково-практичну конференцію з української мови "Теоретичні та практичні засади культури професійного мовлення".

Заявки та матеріали доповідей подавати на електронну адресу: l.fedorova@knute.edu.ua.

Форма проведення: дистанційна

22.03.2020