Навчання за магістерськими програмами у Франції

У рамках угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Бізнес-школою «Ауденсія» (м. Нант, Франція) оголошується набір студентів на навчання за спеціальностями «Міжнародний магістр з менеджменту» і «Медіа та комунікації».

Термін навчання – академічний рік або перший семестр 2020-2021 н.р. Мова навчання – англійська або французька. Освітній ступінь «магістр». Навчання за семестровою програмою студентського обміну – безкоштовне. Витрати, пов’язані з перебуванням (проживання, харчування, транспорт та інше) – за власний рахунок студентів.

Oбов’язковими вимогами є:

• 4-й рік навчання в КНТЕУ або його відокремлених структурних підрозділах;
  • бажана наявність сертифіката, який підтверджує рівень володіння англійською/французькою мовою щонайменше на рівні В2.

Претенденти на семестрове навчання за кордоном повинні надіслати до 25 квітня 2020 р. на електронну адресу Центру європейської освіти (eecenter@knute.edu.ua) такі документи:

• закордонний паспорт (копія першої сторінки);
  • CV у форматі Europass (англійською мовою);
  • мотиваційний лист у форматі Europass (англійською мовою);
  • оцінки за весь період навчання в КНТЕУ (англійською мовою);
  • сертифікат, який підтверджує рівень володіння англійською/французькою мовою щонайменше на рівні В2 (за наявності).

30.03.2020
остання редакція 31.03.2020