Студентка КНТЕУ - призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції»

У Полтавській державній аграрній академії відбулося засідання галузевої комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції», на якому було нагороджено дипломом ІІ ступеня студентку 3 курсу 10 групи ФЕМП КНТЕУ Нестерець Анну Олександрівну.

Викладачі кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ пишаються своєю вихованкою і щиро вітають Нестерець Анну Олександрівну та її наукового керівника Герасименко Анжеліку Григорівну з нагородою та бажають їм творчої наснаги й подальших наукових звершень!

02.04.2020
остання редакція 28.04.2020