Студенти КНТЕУ отримали доступ до освітньої платформи Coursera

Одна з найбільших освітніх платформ Coursera for Campus надала для студентів усього світу, чиї ЗВО знаходяться на карантині, безкоштовний доступ до своїх курсів. Щоб скористатися цією послугою, ЗВО повинен зареєструватися на платформі.

КНТЕУ скористався можливістю, яку надала освітня платформа Coursera з огляду на поширення COVID-19. Нам надано доступ до більш ніж 3800 курсів і 400 спеціалізацій від кращих університетів і галузевих партнерів Coursera.

Усі студенти та викладачі КНТЕУ отримали запрошення на корпоративну пошту долучитися до Coursera та розпочати навчання.

12.04.2020
остання редакція 28.04.2020