Лист-подяка від імені Асоціації інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine

На ім'я ректора Київського національного торговельно-економічного університету А. А. Мазаракі надійшов лист-подяка від імені Асоціації інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine за підписом резидента О. Д. Соболева.

У листі партнери висловлюють повагу та вдячність за підтримку у залученні студентів КНТЕУ до участі у всеукраїнському етапі Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge». Студенти завдяки підтримці к.е.н., доцента кафедри економіки та фінансів підприємства Матусової О. М. підготували ґрунтовний аналітичний звіт англійською мовою та показали високі результати.

У листі також висловлюється сподівання на участь команди в наступних сезонах конкурсу та надію на подальшу співпрацю в рамках проєктів Асоціації інвестиційних професіоналів.

Дякуємо CFA Society Ukraine за високу оцінку діяльності. Переконані, така співпраця є прикладом взаємовигідної інтеграції освіти та бізнесу.

14.04.2020
остання редакція 28.04.2020