Студенти КНТЕУ - переможці всеукраїнських конкурсів наукових робіт

• Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з товарознавства 2019/2020 (проводився на базі Київського національного торговельно-економічного університету)

- диплом І ступеня отримала Єсаулова Маргарита Сергіївна за наукову роботу «Оцінка якості синтетичних мийних засобів для дитячого одягу», керівник Михайлова Галина Миколаївна, доцент кафедри товарознавства та митної справи;

- диплом ІІ ступеня отримала Литвиненко Марина Анатоліївна за наукову роботу «Оцінка перепелиних яєць», керівник Вежлівцева Світлана Петрівна, доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю.

• Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі знань «Технології легкої промисловості»2019/2020 (проводився на базі Київського національного університету технологій та дизайну)

- диплом ІІІ ступеня отримала Чеховська Марина Сергіївна за наукову роботу «Оцінка якості тканин подвійного використання», керівник Михайлова Галина Миколаївна, доцент кафедри товарознавства та митної справи.

остання редакція 17.06.2020