КНТЕУ у книзі Національного реєстру рекордів України 2020!

Вийшла друком книга Національного реєстру рекордів України 2020, де поміж усіх рекордсменів країни - Київський національний торговельно-економічний університет.

«Багато що вважалось неможливим, доки не було зроблено!» - засвідчує девіз книги. Так і сталося в КНТЕУ, коли на одній локації зібралися 901 особа, одягнена у професійний одяг кухарів – білі кітелі.

Досвідчені фахівці ресторанного господарства і кулінари-початківці перевершили попередній рекорд вдвічі і потрапили до наймасовіших заходів України!

Більше ТУТ...

До нових рекордів, КНТЕУ!

остання редакція 17.06.2020