logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Ректор КНТЕУ А. А. Мазаракі: забезпечуємо якість освіти дистанційно

Загальна інформація

Шановні викладачі, студенти, співробітники!

Більше місяця триває плідна робота університету в умовах карантину, системно проводяться протиепідемічні, санітарні заходи.    

Напрацьовані в університеті підходи до дистанційного навчання дали змогу швидко перевести освітній процес із аудиторного в дистанційний, забезпечивши якість освіти через ґрунтовну індивідуалізацію  із залученням широкого спектра технічних можливостей. Це зумовило збільшення обсягів роботи кожного. Я вдячний всім за сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків у таких умовах.  

Ректоратом розроблено заходи щодо успішного завершення навчального року і підготовки до вступної кампанії. Серед пріоритетів – робота зі студентами ІV курсу, що передбачає успішне складання іспитів та подальший вступ на магістерські програми.

Суттєво модернізовано навчальні плани на наступний рік та здійснено їх діджиталізацію, підготовлено нові навчальні дисципліни, актуалізовано зміст всіх дисциплін, збільшено частку ділових ігор, кейсів тощо.  

Університет у дистанційному режимі успішно проходить акредитацію низки спеціальностей. Активно здійснюється робота з розвитку партнерства та формування міжнародних проєктів.

Завершується будівництво нового гуртожитку, готові до відкриття ще одна студія  віртуальної реальності та зала для проведення вебінарів,  облаштовується коворкінг факультету міжнародної торгівлі та права,  встановлюються  комп’ютери нового покоління.

Все це підтверджує статус університету як одного з найсучасніших європейських та українських закладів вищої освіти.

Університет закріплює позиції лідера вищої освіти України та посилює  свої  конкурентні переваги.  

Будьмо здорові!

Ректор
Анатолій Мазаракі

24.04.2020
42265
5661
остання редакція 28.04.2020
Vega