День відкритих дверей онлайн

У Київському національному торговельно-економічному університеті 29 квітня 2020 року відбувся День відкритих дверей онлайн!

Трансляція відбулася на офіційному You Tube каналі КНТЕУ. Запрошуємо усіх до перегляду!

Зустріч відбулася у форматі "запитання-відповіді". Напередодні вступники ставили питання про діяльність університету та про вступну кампанію-2020 представникам приймальної комісії КНТЕУ в офіційному Телеграм-чаті: https://t.me/knteu_vstup. Презентували університет  ректор А. А. Мазаракі та декани факультетів.

Модераторами трансляції виступили Петровська Дар'я  голова ради студентського самоврядування та Глушкова Тетяна - заступник відповідального секретаря приймальної комісії.

Під час трансляції вступники відвідали відеоекскурсію університетом, ознайомилися з аудиторіями, комп'ютерними класами, VR-студією, коворкінгом, гуртожитками, кафе та їдальнями, спортивними локаціями, місцями творчої реалізації студентів.

КНТЕУ – створюй себе, створюй майбутнє!

Отримуйте своєчасно інформацію про вступну кампанію-2020 на офіційному сайті університету knute.edu.ua у рубриці «Вступнику». Дізнавайтеся про цікаві івенти, дні факультетів, яскраве студентське життя на інших офіційних ресурсах:

Приєднуйся до родини КНТЕУ, підписуйся на офіційні сторінки в соціальних мережах!

29.04.2020
1991