Високу якість підготовки у КНТЕУ фахівців з менеджменту підтверджено!

Традиційно беручи активну участь у конкурсах наукових робіт студентів із різних спеціальностей та здобуваючи перемоги, КНТЕУ невпинно підвищує свій імідж серед закладів вищої освіти в Україні.

Чергові перемоги студентів кафедри менеджменту довели цю тенденцію.

За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності" робота студенток освітнього ступеня «магістр» зі спеціалізації «Управління бізнесом» Юлії Костенко та освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціалізації «Торговельний менеджмент» Поліни Стреглової була оцінена дипломом ІІ ступеня, а наукового керівника – професора кафедри менеджменту Г. Т. П’ятницьку нагороджено подякою за високий рівень теоретичної підготовки студенток до участі в конкурсі та за високий професіоналізм.

У Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент організацій» студенти з КНТЕУ вибороли відразу два призових місця серед більш ніж 130 учасників. І місце було присуджене студенткам освітньої програми «Торговельний менеджмент» (англ.) ОС «магістр» Катерині Костровій та Тетяні Стрембіцькій (науковий керівник – професор П’ятницька Г. Т.), ІІІ місце – студенткам освітньої програми «Управління бізнесом» ОС «магістр» Ользі Суліменко та освітньої програми «Менеджмент організацій» ОС «бакалавр» Наталії Мельник (науковий керівник – доцент Миколайчук І. П.).

Цього року галузевою комісією Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» було ухвалено рішення винагородити всіх наших конкурсанток. Серед 120 учасників із різних міст України одне з найвищих місць у рейтингу посіла студентка освітнього ступеня «магістр» освітньої програми «Менеджмент персоналу» Лілія Чайка, яка здобула диплом І ступеня (науковий керівник – доцент Миколайчук І. П.). Високі оцінки експертів отримали також Альона Аксьонова – студентка освітнього ступеня «магістр» освітньої програми «Менеджмент персоналу» (науковий керівник – професор Жуковська В. М.) та Таїсія Петрук – студентка освітнього ступеня «бакалавр» освітньої програми «Менеджмент організацій» (науковий керівник – доцент Миколайчук І. П.), роботи яких відзначено грамотами.

Пишаємося високою оцінкою конкурсної роботи студенток, вітаємо з достойними винагородами!

Зичимо нашим студентам подальших наукових звершень та спільних різноформатних проєктів!

остання редакція 07.05.2020
Vega