logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Фактори кар’єрного успіху та лайфхаки кадрового порталу HeadHunter Україна

Загальна інформація

Навчання студентів у період карантину вимагає щоденного пошуку нових механізмів подолання комунікаційних бар’єрів міжособистісного спілкування та водночас відкриває нові можливості співпраці як з викладачами, так і зі стратегічними партнерами кафедри.

Для студентів освітнього ступеня «магістр», які вивчають дисципліну «Управління кар’єрою» майже в домашніх умовах, цікавою, корисною та актуальною стала зустріч із керівницею експертно-аналітичного центру міжнародного кадрового порталу grc (HeadHunter Україна) Юлією Дрожжиною, що відбулася 24 квітня 2020 року під час Zoom-конференції, організованої доцентом кафедри менеджменту Іриною Миколайчук.

Під час майстер-класу спікер розкрила студентам секрети змін на ринку праці щодо найбільш затребуваних професій та soft-skills, які оцінюють роботодавці, розповіла про чинники кар’єрного зростання для реалізації успішної кар’єри та механізми збільшення власної капіталізації в нинішніх умовах.

Студенти отримали відповіді на всі поставлені запитання, актуальну інформацію про сукупність навичок, що їм насамперед необхідно розвивати, правила поведінки на стрес-інтерв’ю із роботодавцями, особливі вимоги до складання резюме для порталу з пошуку роботи. Наприкінці лекції слухачі обмінялися координатами та висловили сподівання на наступні подібні зустрічі – і не лише в он-лайн форматі.

Щиро дякуємо Юлії Дрожжиній за участь у майстер-класі та за створення невимушеної інформативної атмосфери спілкування, готовність допомогти студентам в активному пошуку себе в майбутній професії та запрошуємо на майбутні зустрічі!

24.04.2020
42265
2990
остання редакція 04.05.2020
Vega