logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Працюємо дистанційно зі стейкхолдерами

Загальна інформація

В умовах загальнонаціонального карантину, переходу закладів освіти на дистанційні форми навчання важливим є збереження напрацьованих форм партнерства і співробітництва зі стейкхолдерами, можливість спілкування студентської аудиторії з фахівцями-практиками

Вже не один рік кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки активно і плідно співпрацює з національною компанією Linkos Group – розробником програмних рішень у сфері електронної звітності та обміну електронними документами, як-от: M.E.Doc, СОТА, FlyDoc. Між КНТЕУ та ТОВ «М.Е.Doc» укладений договір про співробітництво.

Цього разу працівники компанії також активно долучилися до дистанційного навчання студентів у рамках вивчення дисципліни «Електронний документообіг». Заняття проводились зі студентами 3 курсу 9 групи ФЕМП у період з 27.04.2020 по 30.04.2020.  

Зокрема, студентам була презентована лекція «Розвиток документообігу в Україні», а також проведені дистанційно 3 майстер-класи по роботі в системі електронного документообігу М.Е.Dос з тем:

  • підготовка програми М.Е.Dос до роботи, створення картки нового підприємства;
  • створення та обмін первинними документами з контрагентами (договорів, рахунків і т.д.);
  • реєстрація податкових накладних та розрахунків коригувань.

Заняття проводили провідні фахівці з розвитку персоналу компанії Linkos Group Кім Артем Сергійович та Кондратюк Сергій Сергійович.

Студенти отримали практичні навички роботи в системі  М.Е.Dос.

За підсумками проведених занять та наданих студентами звітів передбачається видача студентам сертифікатів, що підтверджують результати їх успішного навчання.

08.05.2020
42265
2209
остання редакція 12.05.2020
Vega