logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лист-подяка від Футбольної асоціації студентів м. Києва (ФАСК)

Загальна інформація


На ім'я ректора Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) А. А. Мазаракі надійшов лист-подяка від імені президента Футбольної асоціації студентів м. Києва (ФАСК) В. Я. Місюри.

У листі партнери висловлюють повагу та вдячність за участь студентських збірних КНТЕУ у ХVІІ Чемпіонаті м. Києва з футзалу серед чоловічих студентських команд та VІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО.

У листі також висловлюється подяка Гамову В. Г. – завідувачу кафедри фізичної культури та Головіній С. С. – старшому викладачу кафедри фізичної культури, які брали найактивнішу участь у проведенні змагань ФАСК.

Футбольна асоціація студентів міста Києва висловила готовність до подальшої співпраці з метою об’єднання зусиль усіх зацікавлених сторін у створенні дієвої системи залучення студентської молоді до спорту.

Дякуємо партнерам за високу оцінку діяльності. КНТЕУ докладає усіх зусиль для всебічного розвитку молоді, популяризації спорту та здорового способу життя серед студентів та співробітників.

13.05.2020
42265
2040
остання редакція 13.05.2020
Vega