День науки в КНТЕУ: вийшов черговий випуск онлайн журналу "Vivat Academia"

З нагоди відзначення Дня науки в Україні вийшов черговий випуск онлайн журналу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київського національного торговельно-економічного університету "Vivat Academia № 10".

На перших сторінках журналу читайте привітання ректора КНТЕУ Анатолія Антоновича Мазаракі з нагоди відзначення Дня науки в Україні.

Темою випуску "Vivat Academia № 10" є: «Економічне майбутнє України: глобальний вимір».

У журналі представлено результати досліджень студентів з питань тенденцій та передумов економічного розвитку України, розглядається зарубіжний досвід економічного розвитку регіонів та можливості його використання в Україні, окреслюються напрями розвитку економіки України в умовах глобалізаційних викликів, особливу увагу автори приділяють питанням екології, що вкрай актуально в період світової коронавірусної кризи.

остання редакція 16.05.2020
Vega