Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників зі спеціальності 181 "Харчові технології"

У Київському національному торговельно-економічному університеті (КНТЕУ) відбувся ІІ дистанційний (основний) тур Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальності 181 «Харчові технології» освітньої програми «Технологія та організація ресторанного бізнесу» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

16 травня 2020 року в ІІ-му турі олімпіади брали участь випускники середніх загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл та вищих професійних училищ із різних населених пунктів України, а саме: Києва, Старокостянтинова, Вишневого, Вараша, Монастирища, Нікополя, Білої Церкви, Калинівки тощо. Онлайн тестування олімпіади відбулося дистанційно (у синхронному режимі) із забезпеченням надійної автентифікації учасників.

Учасників олімпіади привітав та побажав успіхів заступник голови оргкомітету олімпіади, завідувач кафедри технології і організації ресторанного господарства Кравченко Михайло Федорович.

Результати тестування оцінені високопрофесійним журі олімпіади, до складу якого увійшли досвідчені викладачі кафедри технології і організації ресторанного господарства:

• Гніцевич В. А. – д.т.н., професор (голова журі);
  • Васильєва О. О. – к.т.н., доцент (секретар журі);
  • Левандовський Л. В. – д.т.н., професор;
  • Карпенко П. О. – д.т.н., професор.

Переможцями ІІ-го дистанційного туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 181 «Харчові технології» освітньої програми «Технологія та організація ресторанного бізнесу» КНТЕУ стали:

Бондаренко Антон Олександрович

Ващенко Катерина Василівна

Гадайчук Вікторія Вікторівна

Гіленченко Вікторія Олегівна

Гормілова Катерина Василівна

Гулюк Катерина Андріївна

Кізко Єлизавета Сергіївна

Линник Єгор Олегович

Осадчий Максим Олексійович

Полуніна Анна Володимирівна

Розмаїта Ольга Олегівна

Скринник Марія Анатоліївна

Титачук Стефанія Андріївна

Трисунов Іван Ігорович

Холуєва Тетяна Андріївна

Шкаранда Анастасія Віталіївна

Вітаємо в нашій дружній університетській родині!

16.05.2020
остання редакція 20.05.2020