Студентка КНТЕУ – призер Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

В Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІV (фінальний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, за результатами якого студентка 4 курсу 2 групи факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ Мохнюк Вікторія Миколаївна нагороджена дипломом ІІ ступеня (науковий керівник Федорова Л. М.).

Викладачі кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ пишаються своєю вихованкою і щиро вітають Вікторію Мохнюк та її наукового керівника з нагородою та бажають їй творчої наснаги й подальших наукових звершень!

остання редакція 26.05.2020