День університету в новому форматі: святкуємо дистанційно!

Дорогі студенти та співробітники! Шановні випускники, партнери та вступники!

Щороку ми святкуємо важливе для нас свято – День університету – День КНТЕУ!

Традиційно це свято є ще й Днем зустрічі випускників та Днем відкритих дверей, коли майбутні студенти –  вступники - знайомляться з нашою Альма-матер!

Цього року, під час вимушеного дистанціювання, ми всі переконалися -  ми родина КНТЕУ і ми разом!

Вітаємо всю родину КНТЕУ зі святом і запрошуємо переглянути відеопривітання:

• звернення ректора КНТЕУ А. А. Мазаракі;
  • творчий подарунок - найкращі концертні номери та пісенний флешмоб від наших студентів із різних куточків України

Цьогоріч ми відзначили Дня Університету 30 травня дистанційно та взяти участь у заходах:

За декілька днів ми отримали сотні фото у рамках онлайн-заходів, відгуків та подяк. Ми вдячні вам за те, що #денькнтеу2020 ми святкуємо разом з вами! Саме таким хештегом повниться цього тижня стрічка багатьох наших студентів та випускників у соцмережах: Facebook (@knteuofficial) та Instagram (@knute_news) Ви дійсно створили свято!

• «ФОТОАЛЬБОМ РОДИНИ КНТЕУ»

Ми вдячні випускникам усіх поколінь за активну участь та вітаємо ювілярів зі святом, які надіслали нам свої фото: 25 та 5 років після випуску!

Ми зібрали ваші спогади та привітання у єдину фотопрезентацію та незабаром розмістимо для перегляду!

• «ОНЛАЙН-КНИГА СПОГАДІВ І ПОБАЖАНЬ ВИПУСКНИКІВ, ДРУЗІВ І ПАРТНЕРІВ КНТЕУ»

Запрошуємо партнерів та друзівстудентів та співробітників Університету залишити свої спогади, побажання, пропозиції в «Онлайн-книзі спогадів і побажань випускників, друзів і партнерів КНТЕУ», яку ми також опублікуємо з нагоди свята! Надсилайте Ваші побажання та спогади на адресу crk@knute.edu.ua.

Щиро дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємось на її розвиток!

Разом ми  створюємо історію одного з найсучасніших університетів країни!

Разом ми змінюємо життя та будуємо майбутнє нашої країни!

А зустрінемося ми з вами вже восени, на відзначенні знаменної дати – 20-річчя діяльності Університету в статусі «Національний»!

До зустрічі у стінах КНТЕУ!

Родина КНТЕУ чекає на вас!

30.05.2020
остання редакція 17.06.2020