Студенти КНТЕУ – призери Всеукраїнського конкурсу «Податки заради добробуту»

У межах І МОЛОДІЖНОГО ПОДАТКОВОГО КОНГРЕСУ, що був організований Університетом державної фіскальної служби України 20 травня 2020 року, відбувся всеукраїнський конкурс «ПОДАТКИ ЗАРАДИ ДОБРОБУТУ». За результатами якого студенти кафедри фінансів 4 курсу 3 групи Данилова Надія та Пухляк Каріна під керівництвом доцента кафедри фінансів д.е.н. Пасічного Миколи здобули диплом ІІ ступеня серед студентської молоді.

Наукова робота «Альтернативні шляхи наповнення місцевих бюджетів» містить раціональні та обґрунтовані пропозиції щодо посилення інституційної спроможності місцевого самоврядування та підвищення фіскального потенціалу місцевих бюджетів, що особливо актуально за умов бюджетної децентралізації.

Кафедра фінансів активно працює з молоддю, стимулюючи її до наукових пошуків та подальшого саморозвитку. Дякуємо рідному Університету за надані можливості!

остання редакція 01.06.2020