Відкрита онлайн-лекція: «Податкове консультування простою мовою»

Дистанційне навчання студентів відкриває нові можливості до поглибленого опанування фахових компетентностей завдяки співпраці з партнерами освітніх програм.

Кафедрою обліку та оподаткування разом з представниками консалтингової компанії KPMG Україна, для студентів ФФО,  було організовано відкриту онлайн-лекцію «Податкове консультування простою мовою», яка відбулась 28 травня 2020 р.

Модераторами лекції виступили: Марія Корж, старший консультант з податків і зборів та Дар’я Батухтіна, консультант з податків і зборів відділу податкових та юридичних послуг KPMG в Україні.

Під час лекції було розглянуто наступні актуальні та цікаві питання:

1. Податкове дослідження підприємства: напрямки аналізу
  2. Практичні питання корпоративного оподаткування
  3. Міжнародне корпоративне оподаткування

Студенти прийняли участь в обговоренні актуальних питань податкового консультування та отримали відповіді на поставлені запитання.

Дякуємо KPMG Україна за співпрацю!

остання редакція 03.06.2020