logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День відкритих дверей: онлайн-трансляція

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті 3 червня 2020 року відбувся День відкритих дверей онлайн!

Трансляція відбулася на офіційному You Tube каналі КНТЕУ kyotostreet та стосувалася Умов прийому до КНТЕУ на всі освітні рівні та строків Вступної кампанії-2020. Запрошуємо до перегляду!


Раді повідомити, що 9-10 червня 2020 року на офіційному You Tube каналі КНТЕУ kyotostreet у межах проєкту ВСЕ ПРО ВСТУП ДО КНТЕУ будуть розміщені відео-презентації факультетів.

Ви дізнаєтеся про специфіку й унікалність спеціальностей, на які ведеться прийом у КНТЕУ, як відбувається навчальний процес та проходить позанавчальний час. Ви також матимете нагоду ознайомитися з діяльністю Ради студентського самоврядування.

 Обрати майбутній фах з нами легко! До зустрічі!



Знайомство з університетом та загальні відомості щодо Вступу-2020 можна переглянути у відео з попереднього Дня відкритих дверей від 29 квітня:

  • ВІДЕОЕКСКУРСІЇ університетом: тут ти навчатимешся, розвиватимешся та житимеш! 
  • Огляд аудиторій, комп'ютерних класів, VR-студії, коворкінги, гуртожитки, кафе та їдальні, спортивні локації, місця творчої реалізації студентів!
  • Знайомство з факультетами!

День відкритих дверей 29 квітня 2020 року ТУТ:


КНТЕУ – створюй себе, створюй майбутнє!

Отримуйте своєчасно інформацію про вступну кампанію-2020 на офіційному сайті університету knute.edu.ua у рубриці «Вступнику». Дізнавайтеся про цікаві івенти, дні факультетів, яскраве студентське життя на інших офіційних ресурсах:

Приєднуйся до родини КНТЕУ, підписуйся на офіційні сторінки в соціальних мережах!

03.06.2020
42265
4840
остання редакція 04.06.2020
42265