Студент ФФО – переможець міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

За результатами он-лайн захисту наукових робіт VII Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт “Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку”, що відбувся 4 червня 2020 року, студент ФФО І курсу 5 групи освітнього ступеня магістр спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування» освітньої програми «Фінансове посередництво» Женжеруха Петро Олексійович за наукове дослідження на тему “Управління ризиком репутації банку” нагороджений дипломом I ступеня.

Науковий керівник - д.е.н., професор, завідувач кафедри банківської справи Шульга Наталія Петрівна.

Вітаємо Петра та його наукового керівника з перемогою і бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!

04.06.2020
остання редакція 17.06.2020