Проведення атестації здобувачів: в університеті діє безпечний режим

Порядок проведення атестації здобувачів вищої освіти відповідає затвердженим Кабінетом Міністрів України правилам з протидії розповсюдженню COVID-19, а також санітарно-епідеміологічним нормам Міністерства охорони здоров’я та проводиться згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України.

Просимо здобувачів вищої освіти, викладачів та працівників усвідомити важливість дотримання правил та рекомендацій. Від кожного учасника процесу залежить наше здоров’я!

Детально ознайомитися з інструкцією та умовами проведення атестації можна ТУТ…

19.06.2020
остання редакція 23.06.2020