КНТЕУ у лідерах міжнародного рейтингу U-Multirank

Київський національний торговельно-економічний університет у лідерах міжнародного рейтингу U-Multirank.

КНТЕУ має 3 найкращі результати за 3 дійсними показниками:

1. Високий показник завершення навчання на освітньо-кваліфікаційному рівні «Бакалавр»
  2. Закінчили навчання вчасно (ОКР «Бакалавр»)
  3. Закінчили навчання вчасно (ОКР «Магістр»)

За рейтингом 2020 року КНТЕУ отримав «A» бали, зайнявши найвищі позиції за показниками:

1. Коефіцієнт закінчення бакалавра
  2. Закінчили навчання вчасно (ОКР «Бакалавр»)
  3. Закінчили навчання вчасно (ОКР «Магістр»)
  4. Наукові результати у галузі творчого та виконавського мистецтва відносно штатної еквівалентної кількості викладачів
  5. Наукові професійні публікації професорсько-викладацького персоналу
  6. Фірми, створені на основі формальної угоди про передачу знань між університетом та фірмою
  7. Дохід від постійного професійного розвитку

Оцінку «добре» («В» бал) отримано за таким показником - «Компанії, засновані випускниками».

Профайл КНТЕУ в міжнародному рейтингу U-Multirank-2020 доступний за посиланням...

*Карта ілюструє ТОП-100 ЗВО світового масштабу за рейтингом U-Multirank-2020 на основі п’яти категорій: «викладання та навчання», « дослідження», «передача знань», «міжнародна орієнтація» та «регіональна участь».

21.06.2020
остання редакція 23.06.2020