Привітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби!

Шановні колеги, державні службовці!
Щиро вітаємо з нагоди професійного свята –
Дня державної служби!

Переконаний, що для кожного з Вас державна служба стала справою життя, адже на Ваших плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашої країни. Державна служба – це важлива щоденна праця, яка потребує самовідданості, компетентності та бажання служити людям. Саме від Вашого професіоналізму залежить розбудова правової, демократичної, європейської держави.

Вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожен день наповнюється плідним змістом, Ваші дії будуть мудрими. Бажаємо, щоб у всяку годину поруч із Вами були віддані справі колеги, надійні друзі та щаслива родина.

Бажаємо всім здоров'я, енергії для нових досягнень і реалізації планів на ниві державної служби!

Ми вдячні за нашу співпрацю і сподіваємось на її поглиблення.

Ректор Київського національного

торговельно-економічного університету, академік                                                                                Анатолій Мазаракі

22.06.2020
остання редакція 23.06.2020