Erasmus +: семестрове навчання студентів КНТЕУ в провідних ЗВО Європи в умовах епідемії

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету продовжували семестрове навчання в провідних європейських ЗВО – партнерах КНТЕУ в рамках проєкту Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом КА1: «Навчальна (академічна) мобільність». На період карантинних обмежень навчання здійснювалося з використанням дистанційних технологій.

У другому семестрі 2019-2020 навчального року 10 студентів КНТЕУ скористалися стипендіальними можливостями Програми Еразмус+:

• Бобрікова Яна – Варненський економічний університет (м. Варна, Болгарія);
  • Бондар Дар’я – Університет західної Аттики (м. Афіни, Греція);
  • Стронська Тетяна та Лисак Дарина – Університет Парі-Ест Кретей (м. Париж, Франція);
  • Вівчар Ірина та Залізняк Марія – Університет Центрального Ланкаширу (м. Престон, Великобританія);
  • Ляшенко Дар’я та Коломієць Олена – Університет прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німеччина);
  • Лотоцький Владислав та Ярмоленко Анастасія – Університет економіки та менеджменту державного управління в Братиславі (м. Братислава, Словаччина).

Загалом у поточному навчальному році 20 студентів КНТЕУ навчалися в європейських закладах вищої освіти в рамках Програми ЄС Еразмус+. Дані програми спрямовані на реалізацію права на міжнародну академічну мобільність та є важливою складовою стратегії інтернаціоналізації університету в міжнародному освітянському просторі.

З метою участі в програмах міжнародної академічної мобільності звертайтеся до Центру європейської освіти КНТЕУ.

*Галерея містить фото до введення карантинних обмежень

23.06.2020
остання редакція 26.06.2020