Привітання з нагоди професійного свята – Дня митника України!

Шановні партнери, працівники митної служби!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем митника України!

Завдання, що постають сьогодні перед Держмитслужбою України, вимагають всебічної мобілізації зусиль для захисту економічних інтересів нашої держави, її подальшої інтеграції до європейського правового поля і світового економічного простору.

Ви завжди дбаєте про позитивний імідж держави, а професійна та сумлінна робота працівників митної служби сприяє розвитку зовнішньоекономічної діяльності країни та наповненню державного бюджету за рахунок надходжень від митних платежів. Підтвердженням цього є стабільна та злагоджена робота митниць Держмитслужби у складних умовах світової пандемії.

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, професійних здобутків, творчого натхнення, нових звершень та успіхів у справі подальшої розбудови та розвитку Державної митної служби України!

Дякуємо за багаторічну плідну співпрацю у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців для митної служби.

Віримо, що й надалі разом створюватимемо найкращі професійні традиції.

ректор Київського національного
торговельно-економічного університету, академік                                                                                                   Анатолій Мазаракі

24.06.2020
остання редакція 26.06.2020