Відзначення державними нагородами з нагоди Дня Конституції України

Указом Президента України №254/2020 за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю почесне звання "Заслужений працівник освіти України" присвоєно проректору з адміністративно-господарської роботи Київського національного торговельно-економічного університету Галині Миколаївні Вовк!

Щиро вітаємо та бажаємо подальших здобутків!

27.06.2020
info