Перемога студента КНТЕУ на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Готельно-ресторанна справа"

На базі Одеської академії харчових технологій 30 червня 2020 року відбулося підбиття підсумків ІІ (дистанційного) туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа», що проводиться з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для їх творчого розвитку та активізації науково-дослідної роботи студентів.

За підсумками дистанційного засідання галузевої конкурсної комісії робота студента другого (магістерського) рівня вищої освіти Любімого Валерія отримала диплом першого ступеня під науковим керівництвом д.е.н., проф. Босовської М.В.

Вітаємо переможця та його наукового керівника і бажаємо нових звершень!

30.06.2020
остання редакція 02.07.2020