logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

«АШАН Україна Гіпермаркет» – нові можливості співпраці

Загальна інформація

Більше 10 років компанія «АШАН» є надійним партнером КНТЕУ. Разом зі спеціалістами компанії реалізовано безліч проєктів, завдяки яким формуються компетентності майбутніх фахівців, що сприяє їх успішному працевлаштуванню.

Спільно з «АШАН» для студентів Університету проведено екскурсії на підприємство, майстер-класи, воркшопи до Європейських днів торгівлі,  Дня захисту прав споживачів, Ярмарки вакансій та Дні кар’єри.

Студенти щорічно беруть участь у проєкті компанії АШАН «Комерсанти майбутнього», по завершенню якого випускникам без досвіду роботи пропонують стати керівниками відділів у гіпермаркетах торговельної мережі.

Сьогодні ТОВ «АШАН Україна Гіпермаркет» – це одна з провідних баз для практичної підготовки студентів 1-го  (бакалаврського)  і  2-го (магістерського) рівнів вищої освіти. За період співпраці на підприємстві пройшли практику понад 180 студентів, за останні три роки в компанію працевлаштовано 28 випускників університету.

З метою продовження та поглиблення співпраці з питань освітньої, наукової та практичної діяльності 01 липня 2020 року підписано договір про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Товариством з обмеженою відповідальністю «АШАН Україна Гіпермаркет».

Дякуємо нашим партнерам за довголітню продуктивну співпрацю. Очікуємо на реалізацію нових спільних цікавих проєктів!

*Галерея містить фото до введення карантинних обмежень

02.07.2020
433884
3721
остання редакція 03.07.2020
Vega