10 причин обрати КНТЕУ: досвід, традиції, перспективи

Київський національний торговельно-економічний університет - це «можливості». Саме тут ви зможете реалізувати свої таланти в будь-якій сфері.

Університет здійснює підготовку фахівців для різних галузей економіки понад 70 років!

У 2006 році увійшов до Великої Хартії європейських університетів.

У 2020 році -  відзначає 20 років з моменту надання статусу «Національний»!

КНТЕУ входить до ТОП-5 університетів за кількістю поданих заяв вступниками, є лідером у модернізації змісту освіти та впровадженні новітніх навчальних технологій, підготовки конкурентоспроможних фахівців.

Університет завжди відкритий до інновацій та активно впроваджує їх в освітній процес, постійно оновлює інформаційно-технічне забезпечення для комфорту та осучаснення процесу навчання.

Сучасний бібліотечний комплекс з електронним обслуговуванням читачів та доступом до повнотекстових електронних ресурсів міжнародних баз даних всього світу є гордістю нашого ЗВО. Тут діє надсучасна SМАRТ-бібліотека, коворкінг KNUTE HUB, VR-студія з окулярами віртуальної реальності Oculus Rift та шоломами VR HTC Vive, зона для кіберспортсменів — Cybersport zone, весь кампус має вільний доступ до Wi-Fi.

В університеті навчається понад 35 тис. студентів. Функціонують 6 факультетів:

• міжнародної торгівлі та права
  • торгівлі та маркетингу
  • економіки, менеджменту та психології
  • ресторанно-готельного та туристичного бізнесу
  • фінансів та обліку
  • інформаційних технологій

Навчальні плани та програми дисциплін, розроблені спільно з роботодавцями, що забезпечує працевлаштування випускників.

Студенти проходять практику на численних провідних підприємствах країни та за кордоном.

Київський національний торговельно-економічний університет - це одна велика родина, яка об'єднує різні покоління і різних людей.

Обирайте КНТЕУ – станьте частиною великого!

03.07.2020
остання редакція 14.07.2020