logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

КНТЕУ ФФО – учасник навчального проєкту «UKRSIB praktyka ONLINE»

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет має договір про співпрацю з UKRSIBBANK BNP Paribas Group, який успішно реалізує. У 2020 році вперше факультетом фінансів та обліку було започатковано сертифікацію студентів в рамках освітнього процесу. Протягом місяця студенти спеціалізацій «Банківська справа» та «Фінансове посередництво» проходили онлайн-тренінг з питань організації діяльності банку, надання послуг клієнтам, виявлення ризиків у діяльності банку. Тренінг проходив на платформі UKRSIBBANK і став частиною вивчення дисципліни «Навчальний банк».

Усі студенти після закінчення тренінгу отримали сертифікати, які їм урочисто вручили представники UKRSIBBANK Ільєнко Олеся та Павленко Дар’я.

Такий інноваційний спосіб проходження практики виявився вкрай актуальним в умовах пандемії. Це не замінить повноцінної практики, але надасть додаткову можливість студентам здобути практичні знання та вміння працювати з інформацією.

Від банку на адресу університету надійшли подяки декану факультету Канєвій Тетяні Володимирівні, завідувачу кафедри банківської справи Шульзі Наталії Петрівні, старшому викладачу кафедри банківської справи Нетребчук Ларисі Олександрівні.

Цікавий досвід співпраці університету та банку висвітлено в публікації на сайті з пошуку роботи: https://thepoint.rabota.ua/vyrobnycha-praktyka-onlayn-virtualna-realnist/

КНТЕУ завжди відкритий до набуття нового досвіду та актуальних напрацювань, тож сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому.

*фото зроблено в лютому 2020 року

06.07.2020
433884
5061
остання редакція 07.07.2020
Vega