10 причин обрати КНТЕУ: насичене студентське життя

В університеті активно функціонують студентське самоврядування, наукові клуби та об’єднання, мистецькі гуртки, спортивні секції.

Майстер-класи, тренінги, зустрічі з відомими людьми та практиками – все це відбувається на постійній основі.

Кожен, хто потрапив у стіни КНТЕУ, має можливість креативної всебічної реалізації у навчальному, науковому, громадському, творчому, спортивному та соціальному напрямах.

Саме за такими напрямами веде свою активну діяльність Рада студентського самоврядування, що активно діє на факультетах, у гуртожитках та на рівні університету.

Для кожної особистості знайдеться сектор до душі. Від сектору декору – до сектору захисту прав студентів, від наукового – до соціального!

Активно діє Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ.

Існує велика кількість студентських клубів з різних напрямів:

• Правничий клуб
  • ЕКО-клуб
  • Творче рекламне об'єднання студентів
  • Клуб кулінарів
  • Бізнес-клуб
  • Підприємницький клуб YEP
  • інші

На базі Культурно-мистецького центру університету функціонує велика кількість гуртків:

• Народний студентський камерний академічний хор
  • Студія вокалу та сучасної музики
  • Фольклорно-інструментальний ансамбль
  • Студія сучасного танцю «Light»

Успішно діє Ліга команд КВН КНТЕУ. Студентські команди беруть участь в регіональних та всеукраїнських проєктах «Ліги Сміху». Переможцями П'ятого сезону проєкту «Ліга Сміху» стали випускники КНТЕУ, учасники команди Ветерани Космічний Військ Влад Куран (Куран) і Олександр Венедчук (Веня).

Студентське творче й інтелектуальне життя в університеті насичене різноманітними заходами:

• Дебют першокурсника
  • Міс КНТЕУ
  • Дні факультетів
  • Міс та містер фото КНТЕУ
  • Брейн-ринг
  • Що? Де? Коли?
  • Чемпіонат з кіберспорту
  • Тематичні святкові концерти й творчі вечори
  • Професійні спортивні секції та клуби

Перемоги на всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, спортивних та інтелектуальних змаганнях – це норма для студента КНТЕУ!

Ми переконані, що роки проведені у КНТЕУ збагатять Вас знаннями, професійним й життєвим досвідом, а основне – розвинуть або ж навіть відкриють Ваш талант!

Приєднуйся до найкращих – ставай кращим!

08.07.2020
остання редакція 09.07.2020