10 причин обрати КНТЕУ: спорт, здоров'я, сила!

Здобутки і міць наших спортсменів є доказом могутності та сили Київського національного торговельно-економічного університету. КНТЕУ є флагманом спортивного студентського життя, про що свідчить спортивна база, широкий вибір секцій та численні індивідуальні та командні перемоги в різних видах спорту.

В КНТЕУ функціонує 16 різноманітних спортивних секцій: футбол, баскетбол, легка атлетика‍, плавання️‍, настільний теніс, бокс, бадмінтон, великий теніс, фітнес‍, волейбол, чирлідинг‍, боротьба (самбо)️‍, атлетична гімнастика️‍, загальна фізична підготовка‍‍, фізична реабілітація, футзал.

На території університету створені всі можливості для якісних тренувань:

Студенти університету та збірні команди з різних видів спорту є багаторазовими чемпіонами України, учасниками та призерами міжнародних змагань:

Футбольний клуб "КНТЕУ-Меркурій":

• Триразовий чемпіон України з футболу серед ЗВО;
  • Чотириразовий чемпіон м. Києва серед ЗВО;
  • Переможець турніру "Кубок Патріотів" серед ЗВО.

Збірна з баскетболу "СК-Меркрурій":

• Чемпіони м. Києва серед ЗВО;
  • Володарі Кубку м. Києва серед ЗВО;
  • Дворазові чемпіони Кубку Студентської профспілкової асоціації м. Києва;
  • Срібні призери чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед ЗВО.

Збірна з перетягування канату "ATLANTS":

• Багаторазові переможці численних Чемпіонатів і Кубків України та м. Києва з перетягування канату серед студентів та серед дорослих;
  • Учасники чемпіонату світу з перетягування канату The Tug of War World Indoor Championships 2020 від України.

Збірна команда КНТЕУ з чирлідингу:

• Багаторазові переможці численних Чемпіонатів і Кубків України та м. Києва;
  • Переможці та призери Кубку чирлідерів України;
  • Переможці "Red Foxes Cup-2019";
  • Срібні призери Всеукраїнського спортивного фестивалю "Всеукраїнські студентські ігри".

Всебічний розвиток спорту: шлях до здоров'я наших студентів!

10.07.2020
остання редакція 17.07.2020