logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Програма подвійного дипломування в дії

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті 9 липня 2020 року відбулася вагома подія. Церемонії вручення державних дипломів Франції студентам КНТЕУ, які успішно завершили навчання за програмою подвійного дипломування з Університетом Гренобль Альпи «Бакалавр з економіки та управління», не завадила навіть пандемія COVID-19.

З вітальним словом до студентів звернувся ректор Мазаракі А. А. та побажав їм успіхів у подальшому удосконаленні професійних компетенцій.

У церемонії вручення взяла участь Алікс де Гассар – Аташе з питань університетського і наукового співробітництва Посольства Франції в Україні, яка, зокрема, передала привітання студентам від Надзвичайного та Повноважного Посла Франції в Україні Етьєна де Понсена. Пані де Гассар висловила сподівання, що студенти будуть сприяти в подальшому розвитку франко-українського культурного та освітянського співробітництва. 

Відповідна програма подвійного дипломування є унікальною можливістю, так як, окрім українського диплома, можна отримати ще й державний диплом Французької Республіки освітнього ступеня «Licence» («бакалавр»), що значно підвищує конкурентоспроможність випускників на ринку праці. Навчання проводиться англійською або французькою мовами за вибором студента на дистанційній основі, з можливістю виїзду на другий семестр до Франції. Скористатися перевагами цієї програми мають можливість студенти всіх факультетів останнього року бакалаврату, магістранти та випускники КНТЕУ.

З метою участі в програмі подвійного дипломування з Університетом Гренобль Альпи можна звернутися до Центру європейської освіти КНТЕУ на початку навчального року.

09.07.2020
433884
4456
остання редакція 10.07.2020
Vega