10 причин обрати КНТЕУ: активне громадське життя

КНТЕУ – це справжній епіцентр активної та успішної молоді! Тут кожен має змогу реалізуватися беручи участь у створенні цікавих студентських проєктів у будь-якій сфері.

В університеті активно діє Рада студентського самоврядування (РСС), яка є головним студентським об'єднанням КНТЕУ. Представництво РСС є в кожному вищому органі як університету загалом, так і на всіх факультетах зокрема. Адміністрація університету постійно взаємодіє зі студентством, а всі важливі зміни обов’язково спільно обговорюються та реалізовуються.

Окрім цього, Рада студентського самоврядування займається організацією різноманітних заходів:

• культурно-масові (Дебют першокурсника, Міс КНТЕУ, Дні факультетів, День університету, тематичні концерти);
  • розважальні, інтелектуальні заходи, флешмоби та квести;
  • соціальні проєкти: дні донора, поїздки до дитячих будинків та інтернатів, благодійні акції в притулках для тварин. Це далеко не увесь перелік;
  • зустрічі з успішними людьми. Традиційно в КНТЕУ проходять зустрічі студентів із зірками, блогерами, бізнесменами, політиками.

І це лише крихітна частина всього того, що реалізують наші студенти! Хочете також? Приєднуйтесь до родини КНТЕУ!

Будь активним, будь свідомим з КНТЕУ!

15.07.2020
остання редакція 22.07.2020