Вітання з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера та аудитора!

Шановні друзі, колеги та партнери!

У цей чудовий літній день прийміть теплі вітання з нагоди професійного свята  – Дня бухгалтера та аудитора!

Київський національний торговельно-економічний університет як один із провідних закладів вищої освіти України, що здійснює підготовку бухгалтерів і аудиторів, дякує всім фахівцям у зазначеній сфері за висококваліфіковану і складну працю!

В умовах змін, що відбуваються у нашому суспільстві, роль бухгалтерської та аудиторської діяльності постійно зростає. Тільки спільними зусиллями – освітян, науковців, практиків – ми забезпечимо підвищення добробуту нашої країни.

Бажаємо, щоб  кожен  ваш день був  наповнений  гідним визнанням професіоналізму.  Нехай мудрими будуть ваші  дії, а праця приносить тільки задоволення. Міцного здоров’я, енергії, наснаги, гармонії та професійного зростання!

Ректор Київського національного
торговельно-економічного університету,
доктор економічних наук,
академік НАПН України                                                                                                                                      Анатолій Мазаракі